17. kolo - sezóna 13/14 - B.B.V. "B" - Comes Košíře "A"

Další dobrý výkon Comesu odskákalo B.B.V.

16. kolo - B.B.V "B" - Comes Košíře "A" - 4:8

Datum: pondělí 12.05. 2014, 21:00, Háje 1

Sestava: Voska - Paszyc, Pánek, Hovorka L., Boháč - Reichmann, Sýkora, Stříbný, Tureček

Branky a asistence: Paszyc 0+2, Tureček 1+0, Sýkora 1+0, Reichmann 1+0, Hovorka L. 1+1, Stříbný 2+3 , Boháč 2?+?

O zápase: Soupeř překvapil svoji sestavou, kde snad nebyl jediný hráč, který proti nám hrál na pdozim a potom také aktivní hrou od prvních minut, která mu brzy vynesla vedení 2:0. My jsme se ovšem po nějaké době rozkoukali a brzy srovnali. Po vyrovnání se začala projevovat naše lepší fyzička a početnější sestava a v dalším průběhu zápasu už jsme hru kontrolovali a vedení udržovali až do závěrečných minut. V posledních zápasech nám dobře funguje power-play s Ondrou, scházíme se v dobrých počtech a to s sebou přináší dobré výkony a body do tabulky. Příští kolo se utkáme s průběžně čtvrtými Božolé VS, na které celkem umíme zahrát, tak snad nám to vyjde i tentokrát a udržíme druhou příčku, na kterou už máme náskok 3 bodů před třetím Arsenalem Praha. VAMOS COMES!