Úvod » Zápasy

22. kolo - sezóna 13/14 - Holota Líná - Comes Košíře "A"

publikováno 08.07.2014

Sestřelili jsme i suverénní Holotu a udělali vítěznou tečkou za úspěšnou sezónou !

22. kolo -  Holota Líná - Comes Košíře "A" - 3:4

Datum: pondělí 23.6. 2014, 21:00, Háje 1

Sestava: Voska – Pánek, Pravenec, Hovorka – Reichmann, Stříbný, Sýkora, Tureček

Branky a asistence: Hovorka L. 1+1, Reichmann 1+0, Pánek 1+0, Stříbný 1+0

O zápase:

K poslednímu zápasu sezony jsme se sešli v pondělí 23.6., abychom završili úspěšný rok zápasem s Holotou, které jsme měli co vracet po podzimním výprasku 1:10. Po všemožných omluvenkách se nás na zápas dostavilo 8 i s Ondrou, což bylo považováno jako základ možného úspěchu.

Zápas začal v dobrém tempu, kdy šance střídala šanci na obou stranách. Do vedení se dostala Holota zásluhou prvotřídního vlastence Luboše Hovorky, který to zaručeně prodal. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Postaral se o něj Honza Pánek nekompromisní pumelicí levandulí k tyči. Do šaten se šlo tedy za stejného výsledku jako na podzim. Druhý poločas týmy předváděly stejnou pohlednou hru s mnoha šancemi i potřebným důrazem. Do vedení jsme šli tentokrát my. Po krásné kombinaci na jeden dotek stál před odkrytou svatyní Adam, který už ví, jak se v podobných situacích chovat. Dalších několik minut jsme přenechali iniciativu Holotě, která svůj tlak dokázala využít dvěma slepenými góly a ujala se vedení 3:2. To nás naštěstí vyburcovalo a dokázali jsme odpovědět opět krásnou kombinací, na jejímž konci se ocitl Luboš a proměnil ji stejně nekompromisně jako v první půli do vlastní sítě. V tu chvíli sudí prohlásil, že to hrajeme jak tenis, a tudíž bychom se opět měli do vedení dostat my. A také se tak stalo. Instinkt střelce prokázal kapitán Kuba, který dokonale zmátl golmana, jelikož nevystřelil v tutovce jako normální člověk, nýbrž se kop do kotníku, následně se smotal a málem upadl, ale balonu dal naprosto precizní faleš, která dopravila loptu na to správné místo. Ze závěrečného tlaku Holota už nic nevytěžila, i když nás vážně mačkali a Ondra předvedl výborné zákroku a taky jsme měli kopec stěstí, ale historie se už ptát nebude.