Honza Pánek slibuje v přeboru hlášené housle a těší se konečně na ten pravý futsal!

publikováno 16.08.2016 (aktualizováno 27.01.2017)

V minulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem Comesu. Čeho se od Honzy dočkáme v příští sezoně, jak si užil oslavy postupu a kdo je jeho nejlepší kámoš? Dočtete se v našem prvním předsezónním rozhovoru.

Jak se těšíš na první přeborovou sezonu?

Asi jako všichni v týmu se těším moc. Bude to konečně futsal se vším všudy, ať se to týká soupeřů nebo povrchu, protože co si budem, písek na Astře a ještě v dešti...paráda pro všechny.

Co pro tebe znamená postup do nejvyšší pražské soutěže?

Rozhodně veliký úspěch. Když jsme začínali, tak jsme si říkali, že by bylo hezký si jednou přebor vyzkoušet a po 7 letech se nám to povedlo. Za tu dobu, jsme se futsalově hodně posunuli a myslím, že to právě loňskou sezonu bylo hodně vidět. Ve většině zápasů jsme dominovali a postoupili jsme zaslouženě.

Jak sis užil oslavy postupu?

Není žádný tajemství, že v hospodě jsme taky hodně silní, takže jsem si to užil do sytosti. Třešničkou na dortu byl víkendový výjezd na Orlík, kde jsme slušně zamakali :). A jenom na okraj bych chtěl říct, že tam gumička Ondra Voska nevypadal vůbec dobře.

S kým se spoluhráčů trávíš nejvíc času a s kým spíš na soustředěných?

Nejvíc času trávím rozhodně s Tomassem. Sice už to není jako dřív, kdy jsem ho viděl každý den a v podstatě i když jsem nechtěl :D. Navíc spolu pořád držíme i na fotbalu. A co se soustředění týče, tak já už ani nevím, kdy to poslední bylo, takže až nějaký zas jednou uspořádáme, tak dám vědět.

Čeho se od tebe dočkáme v příští sezoně?

No, to sám nevím. Nebudou to sice asi takový kouzla, jako předvádí zloděj balonů a trenér s licencí Luboš Hovorka, ale nějaký hlášený housle, sáňky a pár gólů by se mohlo urodit.