Úvod » Zápasy

V přeboru jsme začali porážkou, podepsala se nervozita

publikováno 07.09.2016

V prvním přeborovém zápase jsme bohužel doplatili na lehkou nervozitu a nezkušenost v úvodu zápasu a s Přírodními vědami prohráli 1:3.

V prvním kole jsme se bohužel nesešli ve velkém počtu, z různých důvodů chybělo hned pět hráčů. Fanoušci, kterých do haly v pražském Edenu dorazila zhruba jedna desítka, tak alespoň mohli poprvé v akci vidět obě naše posily - Ráďu Štípka a Luboše Haraštu.

Do utkání ovšem výrazně lépe vstoupil soupeř, během prvních deseti minut se po střelách z naší pravé strany dostal do rychlého vedení 2:0. Po této desetiminutovce už jsme dokázali hru minimálně vyrovnat, ale na dobře chytajícího brankáře jsme do přestávky nevyzráli.

I po přestávce jsme měli řadu šancí, bohužel se nám je nedařilo proměňovat. Naopak Přírodní vědy hrozily z rychlých brejků a po jednom z nich jsme si vstřelili vlastní gól. Snížit se nám podařilo až deset minut před koncem, kdy se z vápna prosadil Honza Pánek. Na vyrovnání jsme však už bohužel síly neměli.

Comes Košíře - Přírodní vědy 1:3 (0:2)
Branka: 40. Pánek (Reichmann)
Sestava: Voska - Harašta, Boháč, Pánek, Štípek, Reichmann, Stříbný