Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Zápasy

Další vyrovnaný zápas, ale opět bez bodu

publikováno 15.09.2016

Ani v druhém kole se nám nepodařilo bodovat, B. B. V. v druhém poločase zvrátilo naše vedení a nakonec zvítězilo 4:2.

Do utkání jsme se tentokráte sešli se dvěma kompletními čtyřkami. Chyběl dlouhodobě zraněný Tomáš Paszyc, Karel Tureček nestíhal z Hanspalky a menší zranění postihlo také Ráďu Štípka.

Tentokráte se lépe povedlo vstoupit do zápasu nám. Po přesné přihrávce od Honzy Pánka skóre otevřel svým prvním gólem za Comes Luboš Harašta. Nejtěsnější vedení nám vydrželo až do konce poločase, ačkoliv oba týmy měly velmi dobré příležitosti. Vinou kvalitního výkonu brankářů i nepřenosti v zakončení se ale do přestávky už skóre neměnilo.

Po přestávce už však příznivý stav dlouho nevydržel. S trochou štěstí a po několika odrazech se B. B. V. neprve podařilo vyrovnat a o pár minut později třemi slepenými góly skóre otočil dokonce na 4:1. Nám se sice podařilo zásluhou power-play soupeře na posledních deset minut zatlačit, stačilo to však na jediný gól Kuby Reichmanna.

Po dvou kolech jsme tedy i přes vyrovnané zápasy bez bodu. Další utkání nás čeká až za 14 dní rezervní tým Slavie a už je potřeba bodovat!

Comes Košíře - B. B. V. 2:4 (1:0)
Branky: Harašta (Pánek), Reichmann (Pánek),
Sestava: Voska - Pravenec, Harašta, Hovorka, Boháč - Pánek, Reichmann, Sýkora, Stříbný.