Nad Holotou jsme dlouho vedli, ale odcházíme bez bodu

publikováno 27.10.2016

Favorita soutěže jsme velmi potrápili, dokonce jsme většinu zápasu vedli, útočná síla Holoty se ovšem nakonec potvrdila.

Proti Holotě jsme bohužel nemohli počítat se dvěma nejproduktivnějšími hráči, kvůli zranění ze sestavy vypadl Honza Pánek i Kuba Reichmann, k dispozici nebyla ani defenzivní jistota Tomáš Pravenec, který měl teplotku.

I přesto jsme díky rychle využité power-play šli po pár minutách zásluhou Adama Stříbného do vedení. O chvíli později sice soupeř z rychlého brejku vyrovnal, Petr Sýkora ale opět vrátil vedení na naší stranu.

Holota si po pár minutách uvědomila, že ji nečeká tak lehký souboj, jak asi očekávala a chvílemi nás zavírala do velkého tlaku. Do poločasu jsme ovšem vedení i díky dobrým zákrokům Ondry Vosky i jednomu zásahu tyče udrželi.

Po přestávce navíc přidal krásným obloučkem třetí gól Luboš Hovorka a začalo se schylovat k překvapení. Jenže v 34. minutě se Holotě podařilo vsítit druhý gól. Nám odcházely síly, začali jsme panikařit a naplno se projevila futsalová kvalita soupeře. Během devíti minut poté skóre pěti brankami otočil a asi zaslouženě získal všechny tři body.

Comes Košíře - Holota líná 3:7 (2:1)
Branky: Stříbný (Voska), Sýkora (Boháč), Hovorka (Stříbný)
Sestava: Voska - Harašta, Hovorka, Štípek, Boháč, Sýkora, Stříbný, Tureček