Nestačily jsme ani na Kobylisy, které využily naše chyby

publikováno 10.11.2016

Ani třetí zápas proti jednomu z favoritů soutěže jsme nezvládli, na Kobylisy jsme po vlastních chybách nestačili.

Proti nám známému soupeři jsme se letos poprvé sešli pouze v šesti v lidech, dobrou zprávou byl alespoň návrat Honzy Pánky.

Proti kvalitní a důrazné obraně Kobylis jsme se však trápili. Naopak soupeř byl velmi produktivní, skóre otevřel po rohovém kopu prakticky prvním střelou na bránu. Nám tentokráte nepomáhala ani power-play, naopak v poslední minutě prvního poločasu jsme po chybě ve hře s vytaženým brankářem dostali druhý gól.

Zbytečná byla i třetí branka na začátku druhého poločasu. Ondra Voska vyběhl na dlouhý výhoz brankáře a útočník Kobylis ho šikovně obhodil. I tak jsme se ovšem nadechli asi k nejlepší části zásluhu a po snížení Karla Turečka jsme měli i několik šancí na druhý gól. Jenže soupeře držel brankář a při šanci Honzy Pánky mu neuvěřitelným skluzem na brankové čáře pomohl i jeden z obránců. V závěru pak Kobylisy přidaly po další zkažené power-play čtvrtý gól.

Po třetí prohře v řadě se držíme jen bod nad sestupovými poziccemi. Další zápas navíc hrajeme právě s jedenáctou Kodymkou a bude se tedy hrát takzvaně o šest bodů.

Comes Košíře - FK Kobylisy 1:4 (0:2)
Branka: Tureček (Boháč)
Sestava: Voska - Hovorka, Boháč, Pánek, Tureček, Stříbný, Sýkora