Proti Gusanoj Rojos opět vítězně

publikováno 14.02.2017 (aktualizováno 16.02.2017)

Stejně jako na podzim jsme Gusanos Rojos dokázali porazit a vytvořili si pětibodový náskok na sestupovém příčky.

Do brány se tentokráte nemohl postavit Ondra Voska vinou vyloučení z posledního zápasu, zastoupil ho tedy Karel Tureček. Těsně před utkání vypadl Luboš Habarta, jehož start znemožnila bolest zad. Naopak dobrou zprávu byl návrat Tomáše Pravence po zlomení klíční kosti. Další dobrou zprávou bylo, že si Honza Boháč konečně koupil nové sálovky.

Utkání bylo vyrovnané, ale hrálo se především ve středu pole a pohledného futsalu bylo málo. Soupeř v úvodní šanci naštěstí trefil břevno. Na naše konto šlo více střel na bránu především po rychlých protiútocích. První zásah nakonec přinesl dobrý pressink Tomáše Pravnec a Lubina Hovorky, který svůj únik zakončil střelou přesně k tyči.

I v druhém poločase jsme drželi poctivý obranný blok a tentokráte to byl Adam Stříbný, který na půli získal míč a poté i přes to, že byl v pádu a faulován dokázal vstřeli druhý gól. Svůj druhý a náš třetí přidal jen o chvíli později, kdy mu nepovedenou přihrávkou namazal brankář soupeře a Adam míč jen poslal do odkryté branky.

Gusanoj se poté povedlo sice snížit a pokusilo se o hru bez brankáře. My jsme ovšem naštěstí přežili několik nepříjemných zmatků ve vápně a po sklepnutí Petra Sýkora se krásným obloučkem trefil Honza Boháč a pokřtil tak nové střelky tím nejlepším možným způsobem.

Vedení 4:1 už jsme udrželi a utkání v klidu dohráli.

Comes Košíře - Gusanoj Rojos 4:1 (1:0)
Branky:
Hovorka (Pravenec), Stříbný, Stříbný, Boháč (Sýkora)
Sestava: Tureček - Hovorka, Pravenec, Boháč, Štípek, Sýkora, Hrubý, Stříbný